Facebook - Kovovemodely.sk

 

banner_kovovemodely.cz


Bojová technika

Tank je pásové obrnené bojové vozidlo, vyznačujúce sa veľkou palebnou silou, a mohutným pancierovaním. Primárnou výzbrojou tanku je obvykle kanón (delo) umiestnený v otočnej veži (360°). Sekundárnou výzbrojou tanku bývajú guľomety.

Vedeli ste že... "slovo tank znamená nádrž a vzniklo v 1. svetovej vojne na britskom ministerstve vojny ako krycie označenie prvých pásových bojových vozidiel. Prvý sériovo vyrábaný a bojovo nasadený tank sa preto volal Tank Mark I - Nádrž Typ 1 a bol od firmy Vickers"

V našej ponuke nájdete zberateľské modely tankov a bojovej techniky od renomovaných výrobcov ako sú Blitz 72, HobbyMaster, Forces of Valor, Dragon Armour, Panzerstahl, Warmaster, či Easy Model.

Nájdite si aj Vy model svojho obľúbeného tanku, obrneného transportéra, či vojenského nákladného auta v mierke, ktorá Vám najviac vyhovuje:

Hľadanie podľa parametrov:

Usporiadať podľa 
Výrobca M1025 HMMWV Hummer, US Army 1991

Naša cena 17,90 €

img
GAZ 67B, Soviet Union 1945

Naša cena 17,90 €

img


Kfz.15 Horch, German Army

Naša cena 17,90 €

img


M3 Scout Car, US Army

Naša cena 17,90 €

img


Dodge WC63, US Army

Naša cena 17,90 €

img


GMC CCKW 353, US Army

Naša cena 17,90 €

img


Jeep Willys MB, US Army

Naša cena 17,90 €

img
KV-2, Russian Army, "Za Stalina!"

Naša cena 15,90 €

img
Nenašli ste čo ste hľadali? Nezúfajte... Napíšte nám o aký model (typ, mierka, prípadne výrobca) máte záujem a mi sa Vám ho pokúsime zaobstarať v tej najvýhodnejšej cene.

ZmJmNWNkZ