Facebook - Kovovemodely.sk

 

banner_kovovemodely.cz


Bojová technika - strana 7

Tank je pásové obrnené bojové vozidlo, vyznačujúce sa veľkou palebnou silou, a mohutným pancierovaním. Primárnou výzbrojou tanku je obvykle kanón (delo) umiestnený v otočnej veži (360°). Sekundárnou výzbrojou tanku bývajú guľomety.

Vedeli ste že... "slovo tank znamená nádrž a vzniklo v 1. svetovej vojne na britskom ministerstve vojny ako krycie označenie prvých pásových bojových vozidiel. Prvý sériovo vyrábaný a bojovo nasadený tank sa preto volal Tank Mark I - Nádrž Typ 1 a bol od firmy Vickers"

V našej ponuke nájdete zberateľské modely tankov a bojovej techniky od renomovaných výrobcov ako sú Atlas, Blitz 72, GE Fabbri, HobbyMaster, Forces of Valor, Dragon Armour, Panzerstahl, Modelcollect, Solido/Warmaster, či Easy Model.

Nájdite si aj Vy model svojho obľúbeného tanku, obrneného transportéra, či vojenského nákladného auta v mierke, ktorá Vám najviac vyhovuje:

Hľadanie podľa parametrov:

Usporiadať podľa 
Výrobca 

TOS-1 Buratino, Ukraine 2015
 

Naša cena 24,90 €

img
Type 61 JGSDF, Japan 1970
 

Naša cena 22,90 €

img


MT-LB APC, Russian Army
 

Naša cena 6,90 €

img


Centurion Mk.III, United Kingdom
 

Naša cena 10,90 €

img


2S5 Giatsint-S, Soviet Army
 

Naša cena 6,90 €

img


LAV-25 USMC
 

Naša cena 6,90 €

img


Char B1, French Army
 

Naša cena 6,90 €

img


PzH 2000, German Army
 

Naša cena 10,90 €

img


B1 Centauro, Italian Army, Kosovo
 

Naša cena 6,90 €

img


Nenašli ste čo ste hľadali? Nezúfajte... Napíšte nám o aký model (typ, mierka, prípadne výrobca) máte záujem a mi sa Vám ho pokúsime zaobstarať v tej najvýhodnejšej cene.

OTA2MDIwYT